Зберігання новорічної ялинки – актуальне питання для кожного. Якісні штучні ялинки можуть служити десятиліттями, тому важливо забезпечити їх належне пакування на міжсезоння. Ця сумка-чохол допоможе Вам зручно зберігати новорічну красуню протягом усього року, захищаючи її від вигоряння та пилу, щоб вона залишалася привабливою сезон за сезоном.
Блискавки по всьому периметру дозволяють швидко та акуратно скласти ялинку, не пошкоджуючи її, а місця у гардеробній або коморі така сумка займає мінімум. Виготовлена з легкого і доступного за ціною матеріалу спанбонд, ця модель є чудовим бюджетним аналогом дорожчих сумок з матеріалу Oxford.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVOYA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 45 см |
| Довжина | 120 см |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для штучної ялинки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴






