
Розкладачка Carp King UTRF-028
9 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRF-028
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладачка TRAMP Carp King
Розмір: 210х82х(32-42); Вага: 9 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Коропова |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 9 кг |
| tip | Раскладушка |
| Вага в упаковці | 10,6 кг |
| materialKarkasu | Сталь |
| material | Polyester Oxford 600D PVC, неопрен, сталь |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| Розмір в пакованні | 0,141 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 033 ₴









