
Намет короповий двомісний Ranger EXP 2-mann Bivvy чотирьохсезонний 155х300х270 (RA6609)
10 399 ₴
- В наявності
- Код: RA6609
Покращені з'єднання роблять намет Ranger EXP 2-mann Bivvy дуже легким і швидким в установці. Навіс чудово захищає вхід в намет від дощу і істотно збільшує простір для зберігання. Вхідна зона може моделюватися за бажанням: двері з опционального прозорого матеріалу і вікна, оснащені москітними сітками, можна повністю прибрати, зробивши вхід вільним. При цьому саме завдяки москітним сіткам намет добре вентилюється і висвітлюється. При необхідності можна затемнити двері і вікна, трохи прикривши або повністю опустивши рулонні штори.
Надійно закріпити намет дозволяють сімнадцять кріплень. «Однополюсна система» на багато продовжує термін служби конструкції, так як кінці стрижневої підставки намету за рахунок гумових вставок захищені від тертя з гумовим кабелем. По всіх швах намет герметизований від вологи спеціальною стрічкою. Захист від проникнення води продумано грунтовно: покриття палатки - гідростатична водонепроникна тканина. Палатка компактно складається в чохол і зручна для транспортування.
Розміри намету дозволяють комфортно розташуватися двом дорослим людям, вільно стають 2 коропові розкладачки !!!
Характеристики:
- каркас: алюміній;
- тканина: Нейлон 210D PU, підлога з прочного ПВХ;
- колір: оливково-зелений;
- розмір в розкладеному вигляді: 155х300х270 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 100х22х25 см (ДхГхШ);
- розмір водяної колони: 8000мм;
- вага: 13 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Напівбочка |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 13 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 130 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристики | намет 3-и містний |
| Матеріал тканини | поліестер |
| Основні атрибути | |
| Розміщення | На вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | True |
- Ціна: 10 399 ₴









