
Розкладачка коропова зі спальним мішком 35-47х206х90 см Ranger BED 85 Kingsize Sleep (RA5512)
12 999 ₴
- В наявності
- Код: RA5512
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розкладачка Ranger BED 85 Kingsize Sleep – це величезне, повноцінне ліжко в комплекті зі спальним мішком, в похідних умовах стане для вас справжньою знахідкою.
- Звикли до комфортного відпочинку і хочете щоб сон був повноцінним, тоді Розкладачка Ranger BED 85, саме те, це поліпшена версія моделі BED 83, сон буде королівським, а на ранок будете себе почувати свіжим і відпочилим.
- Її можна встановити в горизонтальному положенні на нерівній поверхні, підстроїв кожну з восьми ніжок окремо під будь-яким кутом і висоті.
- Потужна конструкція коропової розкладачки розрахована на велике навантаження.
- Ліжко-розкладачка виконана з високоякісного матеріалу.
- Матрац має флісове покриття, яке дуже приємне на дотик, товщиною 5 см, сон буде повноцінним, що дуже важливо під час тривалих сесій.
- Щоб тканина з часом не провисала кожна секція додатково має спеціальні гумки натягу, які дозволяють регулювати жорсткість розкладачки.
- Для зручного транспортування, в складеному вигляді фіксується ременем.
- Дана модель відрізняється від всіх інших тим, що по периметру є блискавка, на яку кріпиться спальний мішок товщиною в 4 см, вам більше не потрібно окремо брати спальний мішок або ковдру, які можна забути.
- Спальний мішок завдяки своїй товщині і наповненню, розрахований на те, що дану модель можна сміливо використовувати в зимовий період і Вам не будуть страшні перепади температури, завжди будете почувати себе комфортно і в теплі.
- Додатково для більшої зручності в спальному мішку передбачена подушка, яку при необхідності можна витягти.
- Відкривається спальний мішок з обох сторін, що полегшує потрапляння всередину.
- П’ятаки на ніжках збільшеною площі – 8,5 cм, велика площа не дозволяє занурюватися в землю або пісок.
- Дана модель ідеально підійде для любителів коропового лову і людей які обожнюють комфортний відпочинок на природі.
- Коропова розкладачка Ranger BED 85 Kingsize Sleep в похідних умовах замінить домашнє ліжко і різниці Ви не помітите.
Характеристики:
- рама: сталь, алюміній;
- тканина: PVC 600 D, фліс;
- колір: тканина – зелений
- розмір в розкладеному вигляді: 35-47х206х90 см (ВхДхШ);
- розмір в упаковці: 90х40х88 см (ВхГхШ);
- вага: 16 кг;
- навантаження: 160 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 47 мм |
| Вага | 16 кг |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴









