
Спальний мішок Tramp Shypit 400XL ковдра з капюш лівий olive 220/100 UTRS-060L
3 068 ₴
- Готово до відправки
- Код: UTRS-060L-L
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Спальний мішок-ковдра призначено для використання військовими, рибалками, мисливцями та туристами.
- Має дві блискавки – бічну та нижню.
- Можна використовувати як ковдру або з’єднувати для спальні мішки разом.
- Використання двошарового утеплювача ProLite Extrafil Q4 робить мішок придатним для використання у холодну погоду.
- Для сушки та зберігання наявні спеціальні петлі.
- Особливістю спальника Taiga 400 XL є збільшена до 100 см ширина.
Характеристики :
- Конструкція: ковдра з капюшоном
- Вага: 2,6 кг
- Температурний режим: 0/-5/-10°С
- Розмір: 220х100 см
- Розмір в упаковці: 28х52 см
- Утеплювач: ProLite Extrafil Q4
- Зовнішній матеріал: Polyester 210T Ripstop
- Внутрішній матеріал: Polypomgee 210T
- Кількість шарів: 2х100 гр/м2
- Упаковка: компресійний мішок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 2600 г |
| Особливості спальника | Спальник-ковдра |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 2.6 кг |
| temperatura | 0/-5/-10 |
| temperaturaKomforta | -5 |
| Кратність в коробці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 068 ₴










