
Спальний мішок Tramp Shypit 400 ковдра з капюш лівий olive 220/80 UTRS-060R
2 727 ₴
- В наявності
- Код: UTRS-060R-L
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спальний мішок-ковдра призначено для використання військовими, рибалками, мисливцями та туристами.
Має дві блискавки бічну та нижню.
Можна використовувати як ковдру або зєднувати для спальні мішки разом.
Використання двошарового утеплювача ProLite Extrafil Q4 робить мішок придатним для використання у холодну погоду.
Для сушки та зберігання наявні спеціальні петлі.
Характеристики:
- Конструкція: ковдра з капюшоном
- Вага: 1,95 кг
- Температурний режим: 0/-5/-10С
- Розмір: 220*80 см
- Розмір в упаковці: 26*50 см
- Утеплювач: ProLite Extrafil Q4
- Зовнішній матеріал: Polyester 210T Ripstop
- Внутрішній матеріал: Polypomgee 210T
- Кількість шарів: 2х200 гр/м2
- Блискавка: ліва
- Упаковка: компресійний мішок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 1950 г |
| Особливості спальника | Спальник-ковдра |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 1.95 кг |
| temperatura | 0/-5/-10 |
| temperaturaKomforta | -5 |
| Кратність в коробці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 727 ₴










