
Спальний мішок Tramp Shypit 200 ковдра з капюш лівий olive 220/80 UTRS-059R
2 166 ₴
- В наявності
- Код: UTRS-059R-L
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Спальный мешок-одеяло предназначен для использования военными, рыболовами, охотниками и туристами.
- Имеет две молнии – боковую и нижнюю.
- Можно использовать как одеяло или соединять дваа спальника вместе.
- Использование двухслойного утеплителя ProLite Extrafil Q4 делает мешок трехсезонным.
- Для сушки и хранения есть специальные петли.
Характеристики :
- Конструкция : одеяло с капюшоном
- Вес: 1,3 кг
- Температурный режим : +10/+5/-5°С
- Размер: 220х80 см
- Размер в упаковке : 22х37 см
- Утеплитель : ProLite Extrafil Q4
- Внешний материал : Polyester 210T Ripstop
- Внутренний материал: Polypomgee 210T
- Ко
- Спальний мішок-ковдра призначений для використання військовими, рибалками, мисливцями та туристами.
- Має дві блискавки – бічну та нижню.
- Можна використовувати як ковдру або з'єднувати два спальники разом.
- Використання двошарового утеплювача ProLite Extrafil Q4 робить трисезонний мішок.
- Для сушіння та зберігання є спеціальні петлі.
-
Характеристики :
- Конструкція: ковдра з капюшоном
- Вага: 1,3 кг
- Температурний режим: +10/+5/-5°С
- Розмір: 220х80 см
- Розмір в упаковці: 22х37 см
- Утеплювач : ProLite Extrafil Q4
- Зовнішній матеріал: Polyester 210T Ripstop
- Внутрішній матеріал: Polypomgee 210T
- Кількість шарів: 2х100 г/м2
- Упаковка: компрессійний мішок
- личество слоев: 2х100 г/м2
- Упаковка: компресионный мешок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Для дорослих |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вага | 1300 г |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 1,3 кг |
| temperatura | +10/+5/-5 |
| temperaturaKomforta | +5 |
| Кратність в коробці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 166 ₴








