
Спальний мішок Tramp Kingwood Regular ковдра лівий dark-olive/grey 220/80 UTRS-053R
3 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: UTRS-053R-L
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спальний мішок Tramp Kingwood Regular
Дуже теплий і просторий «зимовий» спальник ковдру з підголовником на дійсно холодну погоду. Поєднує високу ступінь захисту від холоду і можливість комфортно і не-обмежено виспатися як «як вдома». Ця модель - рідкісний випадок, коли спальник-ковдра буде так само ефективний в зимовий період як спальник конструкції кокон.
Призначення - полювання, риболовля і подорожі пізньої осені, взимку і ранньою весною. Підійде для домашнього використання в повсякденному житті. Гарне рішення для тих хто сильно мерзне навіть вересневого або травневими ночами. М'яка приємна на дотик фланелева підкладка. Повністю розкрив спальник можна отримати велике двоспальне ковдру або м'яке тепле покривало.
Утеплювач:
У кемпінг-спальнику спальнику Tramp Kingwood використовується порожнистий 4-х канальний утеплювач ProLite Extrafil Q4.
Багаторазово перевірений в екстремальних експедиціях утеплювач має складну
спіралеподібну форму, а волокно містить 4 порожніх каналу, які надають додатков
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Форма спальника | Ковдра з капюшоном |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Всесезонний |
| Вага | 2800 г |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 220 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -5 град. |
| Нижня температура комфорту | -25 град. |
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 2,8 кг |
| konstrukcija | Ковдра з капюшоном |
| sezonnost | осінь — зима — весна |
| temperatura | -5/-10/-25 |
| temperaturaKomforta | -10 |
| uteplitel | ProLite Extrafil Q4 |
| vesSpalnika | от 2 до 3 кг |
| Кратність в коробці | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 698 ₴








