Тактичний рюкзак Tramp Tactical 50 л
Tramp Tactical 50 л — універсальний польовий рюкзак, який чудово підходить як для професійного використання (семнічні, правоохоронці), так і для активного відпочинку: полювання, риболовлі, туризму або щоденного використання в місті.
Попри компактні габарити, рюкзак має місткий об'єм 50 літрів і продуману ергономіку. Завдяки округлій формі без витичних елементів він зручний навіть у міському середовищі — легко пересуватися в транспорті або натовпі.
Система MOLLE дає змогу розширити функціональність рюкзака, додаючи необхідне спорядження.
Переваги моделі:
- Об'єм 50 л за компактних розмірів
- Універсальне використання: місто, тактичні завдання, туризм
- Система MOLLE для додаткового спорядження
- Зручна округла форма без виступів
- Вентильована спинка для комфорту
- Сумісність із питною системою (гідратором)
- Компресійні стяжки для регулювання обсягу
Особливості конструкції:
- Анатомічні м'які лямки з функцією швидкого скидання
- Напівкільця для кріплення обладнання або трубки гідратора
- Вентильована спинка з демпферними подушками
- Основне відділення з частковим відкриттям для швидкого доступу
- Внутрішня кишеня + відділення під гідрат
- Паракордова ручка з посиленням
- Отвори для виведення антени або трубки гідратора
- Верхня кишеня з Velcro панеллю для патчів
- Бічні кріплення зі строп для додаткового спорядження
- Друге відділення з органайзером
- MOLLE-стропи спереду та з боків
- Регульовані бічні кишені на блискавках
- Бічні компресійні стяжки
- Нижні стропи для кріплення килимка або намету
Характеристики:
- Об'єм: 50 л
- Розміри: 46 × 30 × 22 см
- Матеріал: поліестер 600D PU
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Об`єм | 50 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Система підвіски Molle, Поясний ремінь |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1,070 кг |
| naznachenie | Тактичний |
| obemRukzaka | 41-50 л |
| obem | 50 л. |
| vesRukzaka | 1,070 кг |
| Розмір в пакованні | 0,0118 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329 ₴






