Спальний мішок Ranger 4 season- має конструкцію типу кокон- ковдра.
Теплий широкий спальний мішок який розрахований на температуру до -10 градусів, підходящий для осінньо-зимового періоду.
Дана модель додатково комплектується подушкою в середині.
Дана модель розрахована спеціально під коропове ліжко, для зручної фіксації і проти ковзання, знизу предбачені ремені. Комфортна температура +5 градусів.
Мінімальна ектсремальна температура -10 градусів.
Виконаний із дихаючої гіпоалергенної тканини та синтетичного силіконізованого утеплювача щільністю 450 г\м.
Зовнішній шар має водовідштовхувальне просочування.
Зовнішній шар виготовлений з поліестеру 190 Т, який має водовідштовхувальні властивості, створює додатковий комфорт під час вологої погоди, буде захищати вас від потрапляння вологи в середину спального мішка і тому буде тепліше.
Спальний мішок Ranger 4 season- має привабливий вигляд, практичного кольору.
Легко перетворюється у ковдру, блискавка захищена додатковою тканиною аби запобігти потраплянню вологи, та забезпечена клапаном -липучкою, завдяки якій, вона не розтібається самостійно.
Характеристики:
▪︎ Матеріал : Polyester 190T, силіконізований утеплювач 450 г\м;
▪︎ комфортна температура :+5 градусів;
▪︎ мінімальна ектсремальна температура: -10 градусів;
▪︎ колір: коричневий;
▪︎ розмір в розкладеному вигляді: 210х85 см (ГхШ);
▪︎ розмір в складеному вигляді: 32х50 см (ВхШ);
▪︎ вага: 2,8 кг;
▪︎ комплектується чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Зима |
| Вага | 2800 г |
| Особливості спальника | Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -10 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 210 см |
| Довжина | 85 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 5 град. |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Спальний мішок |
| Розмір | 210х85 см |
| Температура | - 10 градусів |
- Ціна: 2 799 ₴










