Самонадувний трисезонний камуфляжний килимок товщиною 5 см. - одномісний самонадувнийкилимок для сну на природі.
Сезонний: весна-літо-осінь.
Особливості:
Завдяки камуфляжному забарвленю модель популярна серед мисливців і рибалок.
З обох сторін забезпечений кнопками для зістібання з іншими килимками аналогічної товщини і конструкції.
Має чохол і стягуючі ремені.
Витримує навантаження до 130 кг.
Характеристики:
Внутрішня структура: вертикальні канали
Клапан: пластик
Максимальне навантаження: до 130 кг
Матеріал: Polyester 75D / PVC / WR
Розмір: 188 x 60 x 5 см
Повна вага, кг: 1.85
Розмір в упаковці: 18 x 66 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 65 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1780 г |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 183 см |
| ves | 1,78 кілограмів |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| tolshina | 5 см |
| razmery | 183х60х5см |
| tolshinaKovrika | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 716 ₴










