Килим самонадувний Tramp
Самонадувний трисезонний туристичний килимок збільшеної площі і товщиною 5 см - одномісний самонадувнийкилимок для відпочинку в подорожі і на природі.
Сезонний: весна-літо-осінь.
Особливості:
Розмір 183 х54 см килимка розрахований на рослих і широкоплечих людей.
Має чохол і стягуючі ремені.
Характеристики:
Тип: Самонадувний килимок
Матеріал: Polyester 75D / PVC / WR
Максимальне навантаження: 130 кг.
Вага: 1,7 кг.
Розміри: 183 х 54х 4,5 см.
Розміри в упаковці: 57 x 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 55 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 1700 г |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 185 см |
| ves | 1,62 кг |
| vesKovrika | 1-2 кг |
| tolshina | 5 см |
| razmery | 185х55хсм |
| tolshinaKovrika | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 578 ₴










