
Спальний мішок Totem Woodcock ковдра правий olive 190/73 UTTS-001
858 ₴
- В наявності
- Код: UTTS-001-R
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спальний мішок Totem Woodcock
Бюджетний літній спальний мішок-ковдра TOTEM Woodcock. Для туристів, рибалок, мисливців і любителів відпочинку на природі, які хочуть отримати максимум комфорту при мінімальних затратах.
Як утеплювач в даній моделі використовується перевірений і добре всім знайомий Hollofiber HiTech Hollofiber волокна якого мають порожнистий канал і спиралевидную форму, що дозволяє утримувати великий об'єм повітря і відмінно зберігати тепло.
Спальник не пропускає і не вбирає вологу, навіть в умовах підвищеної вологості зберігає тепло.
Матеріал спальника відмінно відновлюється після стиснення, займає мінімальний обсяг, гіпоалергенний і не токсичний.
Особливості:
М'який утеплювач HiTech Hollofiber
Щільна стропа уздовж двосторонньої блискавки запобігає закушуванню тканини
Зручна система стяжок дозволяє максимально зберегти тепло всередині спальника
Анатомічна форма спальних мішків економить вагу
Спальні мішки випускаються з правобічної і лівобічної блискавками і можуть зшивати між собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Форма спальника | Ковдра |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Літо |
| Вага | 860 г |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | 0 °С |
| Розміри | |
| Ширина | 73 см |
| Довжина | 190 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | 14 град. |
| Нижня температура комфорту | 8 град. |
| Кількість шарів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 0,86 кг |
| sezonnost | Весна - літо |
| temperatura | +15/+10/-0 |
| temperaturaKomforta | Більше + 5 |
| uteplitel | Hollowfiber |
| vesSpalnika | до 1 кг |
| Кратність в коробці | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴









