Спальний мішок Tramp Rover Long
Класичний універсальний зимовий спальник-кокон для всіх різновидів туризму подорожей і відпочинку на природі. Від аналогів ця модель відрізняється сучасної анатомічною конструкцією з Footbox (розширеною зоною для ніг) і використанням сучасного 4 канального утеплювача ProLite Extrafil Q4. Long - подовжена і розширена модель для високих і кремезних користувачів. Коллекція 2020 р.
утеплювач:
У кемпінг-спальнику спальнику Tramp Rover використовується порожнистий 4-х канальний утеплювач ProLite Extrafil Q4. Багаторазово перевірений в екстремальних експедиціях утеплювач має складну спіралеподібну форму, а волокно містить 4 порожніх каналу, які надають додаткову теплоізоляцію, не збільшуючи вагу вироби (аналог утеплювача TermoLite by Dupont). На відміну від пуху, ProLite Extrafil Q4 гіпоалергенний і зберігає тепло навіть у вологому стані.
Особливості:
- блискавка з двома подвійними замками і основним зипер-пуллер покращеною констірукціі
- анатомічний капюшон з утепл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Форма спальника | Кокон |
| Розташування блискавки спальника | Праворуч (R) |
| Сезон | Зима |
| Вага | 2700 г |
| Особливості спальника | Внутрішня кишеню спальника, Анатомічний капюшон, Компресійний мішок |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Температура екстриму | -25 °С |
| Матеріал спальника | |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал верху | Поліестер |
| Розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 230 см |
| Температурний режим | |
| Верхня температура комфорту | -5 град. |
| Нижня температура комфорту | -10 град. |
| Кількість шарів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 2,7 кг |
| konstrukcija | Кокон |
| sezonnost | зима |
| temperatura | -5/-10/-25 |
| temperaturaKomforta | -10 |
| uteplitel | ProLite Extrafil Q4 |
| vesSpalnika | от 2 до 3 кг |
| Кратність в коробці | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 271 ₴










