Килимок складаний Compact Lite Reflect
Особливості:
- Одна зі сторін вкрита алюмінієвою фольгою, що відбиває випромінюване тепло назад до тіла.
- Комірчата структура забезпечує чудову амортизацію та комфортний відпочинок на будь-якій поверхні (камінь, крига, нерівний рельєф).
- Форма "яєчного лотка" дозволяє складати килимок в самого себе, зменшує його об'єм при транспортуванні і підвищує комфорт без збільшення ваги.
- Килимок не скручується при розкладанні.
- У складеному вигляді його можна використовувати як сидіння.
- Може служити підстилкою для надувного килимка при низьких температурах.
- Легко змінює форму - можна обрізати довжину або форму під власні потреби.
- Не вимагає спеціального догляду та обережного поводження, не втрачає теплоізоляційні властивості через прокол.
- Не всмоктує вологу завдяки особливій структурі матеріалу (ІXPE-піна).
- Індекс теплоізоляції R-Value, що відображає ступінь стримування теплообміну між тілом користувача та поверхнею, дорівнює 2.1 ( приб. +2/0 °C)
Характеристики:
▪︎ Матеріал: вспінений поліетилен ІXPE, з одного боку вкритий алюмінієвою тепловідбивною фольгою.
▪︎ Розміри: 185 х 56 х 1,8 см
▪︎ Розмір в складеному стані: 56 х 13 х 13 см.
▪︎ Товщина: 1,8 см.
▪︎ Вага: 420 г.
▪︎ R-Value: 2.1.
▪︎ Комплектація: сітчастий чохол та дві стяжки для килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 56 см |
| Товщина | 1.8 мм |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 420 г |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 442 ₴










