- Універсальний намет Tramp Tramp Ranger 2 має зовнішній каркас.
- Внутрішній намет виконано з дихаючого поліестеру, що надає можливість використання з весни по осінь.
- Така конструкція має серію переваг у порівнянні з внутрішніми дугами, а саме: зручність встановлення намету у дощ – внутрішня частина залишається сухою, можливість встановлювати тент окремо від внутрішньої частини.
Tramp Ranger має високі показники по захисту від опадів:
- тент – 6000 мм
- дно – 8 000 мм.
Характеристики:
- Кількість місць: 2
- Вага: 3.4 кг
- Розміри спального місця: 200х120 см
- Каркас: дюрапол, 8.5 мм
- Тент: поліестер 75D/190 T Diamond Ripstop, 6000 мм
- Дно: поліестер 75D/190 T, 8 000 мм
- Внутрішній намет: дихаючий поліестер
- Розміри в упаковці: 52х16х16 см
- Ремонтний набір у комплекті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Напівбочка |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 52 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст. |
| ves | 3,7 кг |
| vmestimost | 2 |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| color | Зелений |
| vodonepronicaemostDna | 8 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 2 |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 661 ₴










