Килимок надувний Tramp Air Lite 194х64х10см
Товщина: 10 см; Розміри: 194 x64 x 10 см
Допустиме навантаження: 130 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 08.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип килимка | Надувний |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 64 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Вага | 850 г |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| dlinnaKovrika | 194 см |
| ves | 0,8 кг |
| osobennosti | компактний |
| vesKovrika | > 3 кг |
| tolshina | 10 см |
| razmery | 194 x64 x 10 см |
| tolshinaKovrika | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴









