
Стілець Tramp директорський Delux зі столом TRF-020
3 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-020
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець директорський зі столом Tramp Delux
Розміри: 48 * 42 * 43/83 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 3,6 кілограма |
| tip | Стул зі столом |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| materialKarkasu | Алюміній |
| material | двошаровий oxford 600D, алюміній |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| Розмір в пакованні | 0,06 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 856 ₴









