
Стіл Tramp COMPACT складаний Polyester 56х43х40см TRF-062
1 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-062
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Tramp COMPACT складаний Polyester
Матеріал: Алюміній, Поліестер 600D
Розмір: 55х42х39см
Розмір в упаковці: 56х8х8см
Вага: 0,75 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 115 кг |
| tip | Столик |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| materialKarkasu | Алюміній |
| material | Матеріал Стілиці: Ployester oxford fabric 600D PU coated матеріал каркаса: а Alu 6061, 7075 |
| dopustimeNavantagennya | 25 кг |
| Код Розетка | 74296467 |
| Розмір в пакованні | 0,004 м3 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 214 ₴









