
Крісло Tramp Fisherman Ultra TRF-041
5 179 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-041
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Tramp Fisherman Ultra
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага: 5,8 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 5,8 кг |
| tip | Крісло |
| Вага в упаковці | 6,8 кг |
| materialKarkasu | Сталь |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC, неопрен |
| dopustimeNavantagennya | 150 кг |
| Код Розетка | 19379794 |
| Розмір в пакованні | 0,088 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 179 ₴









