
Стіл Tramp МДФ 120х60х50/70см TRF-003
3 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-003
+380 (93) 825-84-72
Аннаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Tramp TRF-003
Розміри в розкладеному стані: 120 * 60 * 54/70
Максимальне навантаження: 20 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 4,2 кг |
| tip | Стіл |
| Вага в упаковці | 4,4 кг |
| materialKarkasu | Алюміній |
| material | алюміній, МДФ |
| dopustimeNavantagennya | 20 кг |
| Код Розетка | 280014 |
| Розмір в пакованні | 0,030 м3 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Так |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 116 ₴









