Неопренове сидіння Tramp зберігає тепло та не пропускає вологу.
Характеристики:
Кріплення: липучка Velcro
Матеріал: неопрен 7 мм
Розмір: S/M
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 7 мм |
| tip | Проста |
| osobennosti | неопрен |
| color | Чорний |
| rozmir | S/M |
| tolshina | 7 мм |
| tolshinaKovrika | до 3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴

