- Універсальний двомісний туристичний намет Tramp SCOUT 2 (V2) - простий у встановленні.
- Гарно вентильована модель з внутрішнім розташуванням каркасу, двома входами і двома тамбурами.
- Призначення: піший і гірський туризм, риболовля, відпочинок на природі.
- Час використання: весна-літо-осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами
- Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Два вентиляційних клапана
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Всі шви проклеєні
- Ідеальний для туристичних походів у весняний, літній та осінній час
Характеристики:
- Вага: 3,7 кг
- Місткість: 2
- Тент: 100% Поліестер 75D/190T RipStop 6000 мм в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: 100% Поліестер 75D/190T 8000 мм в. ст.
- Каркас: Durapol, Ø 8,5 мм
- Розміри: 250 х 220 х 120 см
- Розмір в упаковці: 15 x 62 x 16 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Напівбочка |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Захист від UV |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 6000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.7 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 62 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 6000 мм в ст. |
| ves | 3,7 кг |
| vmestimost | 2 |
| naznachenie | Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм, Піший та гірський туризм |
| karkas | Дюрапол 8,5 мм |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vodonepronicaemostDna | 8 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 2 |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| Код Розетка | 213864 |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 127 ₴










