Тент Totem Privat (душ/туалет)
Кемпінговий тент TOTEM PRIVAT для облаштування душа чи туалета.
Може використовуватись під час кемпінгового відпочинку, на дачі та різноманітних виїзних заходах під відкритим небом.
Особливості:
- Два вентиляційнних вікна в куполі
- Двікишені з сіткидля туалетних засобів
- Зйомна підлога з терпаулінга.
Характеристики:
Матеріал тента: 100% поліестер Taffeta 75D/190T PU 2000 мм в. ст.
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Розміри: 150х150х225 см.
Каркас: Fiberglass, 9,5 мм
Вага: 2,3 кг
Розмір в упаковці: 12x68x12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Totem |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Внутрішні кишені |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 12 см |
| Ширина в упаковке | 68 см |
| Висота в упаковці | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 2000 мм в ст. |
| ves | 2.3 кг |
| vmestimost | 1 |
| naznachenie | Мисливство та риболовля, Мисливство та риболовля |
| karkas | Фіберлас 9,5 мм |
| vesPalatki | 2.3 кг |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| kolichestvoMest | 1 |
| sezonnost | весна - лето - осень |
| raspolozhenieKarkasa | Вигляд |
| Код Розетка | 8362138 |
| Кратність в коробці | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴










