Однокімнатний тримісний кемпінговий намет Tramp Bell 3 (V2)
Особливості:
Зовнішній каркас
Дуги розташовані взовнішньому тенті, швидке встановлення
Можливо встановлюватибез внутрішнього намету
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум`я
Двошаровийнамет зодним входом і великим тамбуром
Два входи в тамбур і оглядове вікно в його торцевій стіні
Москітнасітка на входах в тамбур
Вхід доспального відділення продубльованомоскітноюсіткою
Одневелике спальне відділення
Велике вентиляційневікно
Тент намета має додатковий сніго-вітрозахист
Всі шви проклеєні
Зйомна підлога з терпаулінга в тамбурі
Характеристики:
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol 11 мм
Вага: 8,6 кг.
Розмір в упаковці: 20x60x25 см
Розмір: 325х240 см
Розмірспального місця: 200х195 см
Розмір тамбура: 130х170 см
Висота: 195 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 1 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Вогнетривке просочення |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 5000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 8.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 325 см |
| Ширина | 240 см |
| Висота | 195 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 25 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 5000 мм в ст. |
| ves | 8,6 кг |
| vmestimost | 3 |
| osobennosti | Великий тамбур |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| naznachenie | Кемпінг, Кемпінг |
| karkas | Дюрапол 11 мм |
| vesPalatki | 8,6 кг |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Дюрапол |
| kolichestvoMest | 3 |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| raspolozhenieKarkasa | Вигляд |
| Код Розетка | 213730 |
| Кратність в коробці | 2 |
| Розмір в пакованні | 0,029 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 511 ₴










