Намет туристичний Lite Tourist 3 пісочний
• Підходить для походів з весни до осені.
• Захищає від дощу та конденсату завдяки двошаровій конструкції та проклеєним швам.
• У наметі передбачено два входи та два тамбури для зберігання речей.
особливості:
• Двошарова конструкція для захисту від дощу та конденсату.
• Два входи та два тамбури.
• Призначена для походів за температури вище 0°C.
• Усі шви проклеєні.
• Входи до спального відділення продубльовані москітною сіткою.
• Два вентиляційні вікна.
• Кишені для дрібниць, знімна полиця під стелею та гачок для ліхтарика.
• Ремнабір у комплекті.
Характеристики:
• Вага: 3.54кг
• Каркас: дві дуги фіберглас 7,9 мм.
• Тент: Поліестер 75D 190T PU, водостійкість 4000 мм.
• Внутрішній намет: дихаючий поліестер.
• Підлога: армований поліетилен, водостійкість більше 10000 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Внутрішні кишені, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.54 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 210 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 54 см |
| Ширина в упаковке | 16.5 см |
| Висота в упаковці | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст. |
| ves | 3,54 |
| vmestimost | 3 |
| naznachenie | Кемпінг, Кемпінг, Кемпінг |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vodonepronicaemostDna | 10 000 мм в ст. |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| kolichestvoMest | 3 |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| Код Розетка | 327197248 |
| Кратність в коробці | 4 |
- Ціна: 4 038 ₴










