Рюкзак Kite — трендовий молодіжний формат та зручна ергономічна конструкція. Модель порадує місткістю, комфортом та ефектним зовнішнім виглядом. Цей наплічник – неймовірно місткий, адже він має великий обсяг та вражаючу кількість кишень.
Модель ідеально підійде для тих, кому потрібно носити багато речей та для тих, хто любить, щоб усе зберігалося у бездоганному порядку. Поміститься усе та навіть трошки більше!
Модель рекомендована для підлітків від 12 – 17 років, а також – для дорослих. На зріст від 145 см.
Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефона.
Стильний дизайн щодня підніматиме настрій та даруватиме натхнення.
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens з м'якими дихаючими подушечками – розроблена спеціально для підлітків середнього і старшого шкільного віку;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- велика передня кишеня, всередині якої – органайзер для канцелярії, кишенька для дрібниць і знімна ключниця;
- передня кишеня для телефону чи окулярів на блискавці з плюшевою вставкою, що захищає екран;
- 2 бокові кишені на гумці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текстильна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно – стійке та практичне;
- высококачественная фурнитура – надежные молнии с удобными брендированными пуллерами;
- светоотражающие элементы – для повышения безопасности на дорогах в темное время суток;
Рюкзак внутри:
- 2 просторных отделения;
- карман для ноутбука;
- карман для планшета с плюшем, защищающим экран;
- прочная брендированная подкладка;
- иконки внутренней навигации подсказывают назначение каждого кармашка.
Материалы и фурнитура прошли испытания на прочность и износостойкость. Ткань не выгорает, долго сохраняет первоначальный вид. Молнии – качественные и надежные, работают плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Цвет | Черный |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 44 см |
| Ширина | 31.5 см |
| Глубина | 14 см |
| Вес | 855 г |
| Объем | 26 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Большой |
| Размер (рост) | L(145-175 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер (рост), см | L(145-175 см) |
| Форма рюкзака | мягкий |
| габаритные размеры при отправке | 44x31x10 |
- Цена: 2 566 ₴










