Рюкзак Kite – рюкзак незамінний для школи, екскурсій, поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини. Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн. Втілення комфорту та бездоганної європейської якості.
Модель рекомендована для підлітків від 9-12 років, зростом від 130 см. Подарунок до рюкзака – модний шнурок для телефону.
Ефектний дизайн в трендовій ліцензії – щоб бути наймоднішою в усій школі. Ходити в школу разом з улюбленими персонажами та транслювати свої уподобання – те, що так люблять школярі!
Бренд Kite — визнаний лідер у світі рюкзаків, який щороку отримує найпрестижніші нагороди: Вибір року, Вибір країни, Українська народна премія. Споживачі та експерти ринку обирають Kite за бездоганну якість, стиль, інноваційні рішення та ергономічний дизайн.
Рюкзак зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens з м'якими дихаючими подушечками – розроблена спеціально для підлітків середнього і старшого шкільного віку. Повторює природні вигини хребта, щільно прилягає і знижує навантаження на спину;
- широкі вентильовані лямки S-подібної форми м'яко лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному рівномірному розподілі ваги;
- велика передня кишеня, всередині якої розташований органайзер для канцелярських дрібниць, знімна ключниця і кишеня для телефону з плюшем, який захищає екран;
- 2 боковых кармана с сеточкой на резинке, в которых удобно размещать бутылочку с водой или небольшой термос;
- мягкая уплотненная ручка-переноска из EVA внутри;
- текстильная петля для подвешивания рюкзака на крючок;
- усиленное дно для практичности и стойкости;
- высококачественная фурнитура – надежные молнии с массивными пуллерами работают плавно;
- светоотражающие элементы – чтобы ребенок был заметен на дороге в темное время суток;
Рюкзак внутри:
- 2 просторных основных отделения;
- удобные разделители для книг и тетрадей;
- карман для планшета с плюшем для защиты экрана;
- прочная брендированная подкладка;
- иконки внутренней навигации, подсказывающие назначение каждого кармашка.
Материалы и фурнитура прошли испытания на прочность и износостойкость. Ткань не выгорает и долго сохраняет первоначальный вид. Молнии – качественные и надежные, работают плавно.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Пол | Для девочек |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наполнение | Нет |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 29 см |
| Глубина | 17 см |
| Вес | 850 г |
| Объем | 20.5 л |
| Состояние | Новое |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Лицензия | Kuromi |
| Персонажи | Kuromi |
| Размер (рост), см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | мягкий |
| габаритные размеры при отправке | 40x29x10 |
- Цена: 2 827 ₴










