
Тент туристический от дождя и сонця Tramp Tent 3 х 3 green
1 445 ₴
- Готово к отправке
- Код: UTRT-100
+380 (93) 825-84-72
Аннавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тент походний Tramp Tent 3 x 3
Тент призначено для захисту від дощу сонця і вітру.
По всьому периметру вшиті петлі для кріплення розтяжок.
Місця кріплення петель підсилені вставками з тканини.
Набір шнурів-розтяжок в комплекті (8 шт, 360 см кожна)
Набыр кілків у комплекті (8 шт)
Характеристики:
- Вага: 0,7 кг
- Матеріал тента: 100% Поліестер 75D/190T Taffeta PU 4000 мм в. ст.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tramp |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Тент |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Вес | |
| Вес | 0.7 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Пользовательские характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм в ст |
| ves | 0,7 кг |
| naznachenie | Универсальная, Пеший и горный туризим, Кемпінг, Мисливство та риболовля, Вело и мото туризм |
| vesPalatki | 0,7 кг |
| sezonnost | весна - лето - осень |
Информация для заказа
- Цена: 1 445 ₴








