Намет Tramp Bike 2 (V2) Зелений
Двошаровий намет з одним входом Tramp Bike 2 (V2) - вибір багатьох професійних туристів і мандрівників.
Експедиційна модель конструкції тунельного типу орієнтована на складні, тривалі походи, експедиції, в тому числі в складних погодних умовах.
Поєднує в собі продуману функціональність (збільшений тамбур, додатковий снігозахист) та невелика вага.
Призначення: піший, гірський і велотуризм, альпінізм та зимові походи
Час використання: 4 сезони
Особливості:
Конструкція напівдіжка
Збільшений тамбур
Додатковий вітро та снігозахист
Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
Два вентиляційних клапана
Всі шви проклеєні
Світловідбиваючі відтяжки та елементина вентиляції
Комплектується
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Форма | Тунель |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 37 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Висота в упаковці | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| vodonepronicaemostTenta | 8 000 мм в ст. |
| ves | 2,4 кг |
| vmestimost | 2 |
| osobennosti | Сніжна спідниця, Сніжна спідниця |
| naznachenie | Альпинізм, Вело і мото туризм, Піший та гірський туризм |
| karkas | Алюміній 7006 8,5 мм |
| vesPalatki | 2-3 кілограми |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм в. ст. |
| materialKarkasu | Алюміній |
| sezonnost | Весна - літо - осінь - зима |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 417 ₴










