Крісло Tramp Simple TRF-040
Легке складне крісло Tramp Simple - зручне для відпочинку на природі, легко складається і займає мінімум місця при транспортуванні.
Особливості:
Крісло складається "парасолькою".
В комплекті чохол.
Характеристики:
Розміри: 80 х 47 х 45 см, сидіння 45 х 45 см, в складеному вигляді 85 х 27 х 35 см
Матеріал рами: сталь
Матеріал: Polyester Oxford 600D PVC
Вага: 3,8 кг
Максимальне навантаження: 90 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| ves | 3,8 кг |
| tip | Крісло |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| materialKarkasu | Сталь |
| material | Сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| Код Розетка | 19381320 |
| Розмір в пакованні | 0,029 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 331 ₴

